create your own web page for free


„Úvod do meditácie“

víkendový študijno-meditačný kurz,
10-11. august 2019

Srdečne vás pozývame na víkendový študijno-meditačný kurz na tému „Úvod do meditácie“. Inštrukcie k meditácii upokojenia mysle, alebo pokojného spočívania či bdelej pozornosti (skt. šamatha, tib. šinä), ktorá je rozvíjaním prirodzenej schopnosti mysle zotrvávať v nerozptýlenom a prítomnom stave, a vysvetlenie základov buddhizmu odovzdá inštruktor pražského centra Bodhi Path, Pavel Štika, na základe inštrukcií Džigme Rinpočeho, pre ktoré vysvetlenia a komentár zostavila láma Džungne.

Zaregistrujte sa prosím čím skôr. Pomôžete tak s organizáciou kurzu.

Registrácia a príspevok

Z organizačných dôvodov je registrácia povinná. Zaregistrovať sa môžete na https://forms.gle/eaW7LzCZfg2bx4iBA. Navrhovaná cena príspevku na náklady spojené s organizovaním ústrania je 25 EUR. Zaplatiť stačí na mieste. Nedostatok finančných prostriedkov nesmie byť prekážkou účasti.

Čo si vziať so sebou

Navrhujeme si pribalit voľné oblečenie aby sa vám pohodlne sedelo. Meditačné podušky a vankúše sú k dispozícii na mieste. Ak máte vlastné meditačné vankúše na ktoré ste navyknutí pokojne si ich prineste.

Miesto a čas konania

Kurz sa uskutoční v rovnakých priestoroch ako pravidelné spoločné meditácie teda v malej sále Samsára na Hlavnej 69 v Košiciach. Časový rozvrh kurzu je nasledovný:

Sobota 10. august 2019
10:00 až 13:00 - Meditácia v buddhistickom kontexte
15:00 až 18:00 - Metódy meditácie

Nedeľa 11. august 2019
10:00 až 13:00 - Buddhovská podstata

Ďalšie informácie

Ak máte akékoľvek ďalšie otázky, môžete nás kontaktovať na tel. č. 0911 951 110

Pridajte si kurz na Facebooku

© 2005-2019 Občianske združenie Bodhi Path Slovensko